Yazıcı Sürümü

Adana İl Divan Toplantısı Yapıldı


Adana İl Divan Toplantısı Yapıldı
14.12.13, Cumartesi
Diyanet-Sen Adana Şube divan toplantısı genel merkez yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Diyanet-Sen Adana Şube divan toplantısı genel merkez yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi. 14 Aralık 2013?te gerçekleştirilen divan toplantısına Genel Merkez Yönetiminden Genel Başkan Vekili Hacibey Özkan, Genel Başkan Yardımcısı Cebrail Yakışır, Şube Başkanı Mustafa Ünaldı ve yönetim kurulu üyeleri, zorunlu organlar ve ilçe temsilcileri, Memur-Sen İl Başkanı Muhammed Erdoğan, Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun katıldı.

Toplantıda konuşan Diyanet-Sen Genel Başkan Vekili Hacibey Özkan Diyanet-Sen?in her alanda sağlam adımlarla ilerlediğine dikkat çekerek ?Diyanet-Sen bir avuç gönüllünün açtığı yolda başarılı bir şekilde ilerliyor. Bu başarı ahde vefanın, sadakatin, erdemliliğin ilkeli hareket etmenin başarısıdır. Bir ve beraber olarak kardeşlik duygularından taviz vermeden kazan kazan düşüncesinin sonucudur? dedi.

Genel Başkan Yardımcısı Cebrail Yakışır da yaptığı konuşmada sendika olarak güçlü bir teşkilata sahip olduklarını belirterek ?Genel merkez yönetiminden tüm şubelerimize, il ve ilçe temsilciliklerimize varana kadar hepimiz özveri ile çalışıyoruz ve bu çalışmaların karşılığını 10 yıldır yetkili sendika olarak ve bu yetkiyi kazanıma dönüştürerek ortaya koyuyoruz.Ama hiçbir zaman ilkeli hizmet sendikacılığı anlayışımızdan taviz vermiyoruz. Sözde ve özde erdemli olanları herkes biliyor ve tercihini ona göre yapıyor.? Şeklinde konuştu.

Şube Başkanı Mustafa Ünaldıda şube olarak yaptıkları çalışmalar konusunda katılımcılara bilgi verdi. Önümüzdeki dönem yapılabilecekler konusunda görüş alışverişinin yapıldığı toplantı oldukça faydalı geçti.

Toplantı sonrası Genel Merkez yöneticileri ve şube başkan ve yönetimi İl Müftüsü Arif Gökçe ve Seyhan İlçe Müftüsü Halil Uzun ve Çukurova İlçe Müftüsü Abdullah Demir?i makamında ziyaret ederek Diyanet-Sen?in çalışmaları konusunda bilgi verdiler.

Bu haberi 3414 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR