Yazıcı Sürümü

Adana ve İlçelerinde Teşkilat Çalışması Yapıldı


Adana ve İlçelerinde Teşkilat Çalışması Yapıldı
19.01.12, Perşembe
Diyanet-Sen Genel merkez yönetim kurulu üyeleri Adana ve ilçelerinde teşkilat çalışmasında bulundu.

Diyanet-Sen Genel merkez yönetim kurulu üyeleri Adana ve ilçelerinde teşkilat çalışmasında bulundu.

 

16-18 Ocak 2012 tarihlerinde gerçekleştirilen teşkilat çalışmalarına Genel Sekreter Hacibey Özkan, Genel Mevzuat ve Toplu Sözleşme Sekreteri Ali Bayır, Genel Eğitim Sekreteri Cebrail Yakışır ve Genel Araştırma ve Dış İlişkiler Sekreteri Mehmet Yaman katıldı.

 

Adana İl Müftüsü Arif Gökçe’yi müftülük makamında ziyaret eden Diyanet-Sen heyeti göreve yeni başlayan Gökçe’ye hayırlı olsun dileğinde bulundu. Sendikal çalışmalar ve din görevlilerin sorunları konusunda Müftü Gökçe ile görüş alışverişinde bulunuldu.  

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müftüsü Gökçe Diyanet-Sen’in çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek yeni çalışmalarında başarılar diledi.

  

 Daha sonra gruplar halinde Seyhan, Ceyhan, Yumurtalık, Kozan, İmamoğlu, Aladağ, Yüreğir, Sarıçam, Çururova ve Pozantı  ilçelerinde teşkilat çalışmalarına katılan yönetim kurulu üyeleri aynı zamanda ilçe müftülüklerini de  ziyaret etti.

 

İlçe mutat din görevlileri toplantılarına da katılan yönetim kurulu üyeleri genel merkez çalışmaları kazanımlar ve güncel konularda katılımcıları bilgilendirdi.

Kozan Belediye Başkanı Özgan’a hizmet teşekkürü

 

 

Diyanet-Sen Genel Sekreteri Hacıbey Özkan Kozan İlçe Belediye Başkanı Kazım Özgan’ı makamında ziyaret etti.

 

Diyanet-Sen Genel Sekreteri Hacibey Özkan,  Diyanet-Sen Kozan İlçe Temsilcisi Yusuf Kaplan, Yüreğir İlçe Temsilcisi Hacıali Bolat’tan oluşan Diyanet-Sen heyeti  Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan’ı makamında ziyaret ederek Kozan Belediyesi’nin ilçedeki cami önlerinde yapmış olduğu parke çalışmaları ve diğer katkılarından dolayı teşekkür ederek, camilerin aylık temizliği için talepte bulundular.

 

Diyanet-Sen Genel Sekreteri Hacıbey Özkan “Kozan’da güzel hizmetler yaptınız. Yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz. Özellikle Kozan Kalesi çok güzel olmuş. Bugün başkanımıza Kozan’ımıza kentsel manada hizmetlerine ve ilçede ki camilerimize verdiği önemden dolayı teşekkür etmek istedik. Bu hizmetlerine ilaveten camilerimizin aylık temizliğinin yapılması için talepte bulunduk.” dedi.

 

Yerel yönetim olarak kurumsal ayrım gözetmeksizin hizmet alanlarında bütün kurumlarla paralel çalışmayı prensip edindiklerini ifade eden  Kozan Belediye Başkanı Özgan, “Böylece hizmet ederken değerlerimize sahip çıkıyoruz. Göreve geldiğimizde attığımız ilk adımlardan bir tanesi türbelerimizin bakım onarımı ve din görevlilerimizden gelen talepleri karşılamak oldu. Bu hizmetleri 2004 yılından beri sürdürmeye devam ediyoruz “diye konuştu.

 

 

 

Bu haberi 6489 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR