Yazıcı Sürümü

Artvin İl Divan Toplantısı Verimli Geçti


Artvin İl Divan Toplantısı Verimli Geçti
25.11.13, Pazartesi
Diyanet-Sen Artvin Şubesi Genişletilmiş İl Divan Toplantısı 17 Kasım 2013’de Artvin Gençlik Merkezi Konferans Salonda gerçekleştirildi.

Diyanet-Sen Artvin  Şubesi  Genişletilmiş İl Divan Toplantısı 17 Kasım 2013’de Artvin Gençlik Merkezi Konferans  Salonda gerçekleştirildi.

Genişletilmiş İl Divan Toplantısına Mevzuat ve Toplu Sözleşmeden Sorumlu Diyanet-Sen Genel Başkan Yardımcısı Ali Bayır, Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Omurca, Diyanet-Sen Rize Şubesi Başkanı Recep Şafak, Başkan Vekili Harun Güney  İl ve İlçe Yönetimleri  katıldı.

Diyanet-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Omurca il divan toplantısında yaptığı konuşmada hiçbir zaman yalnızca ücret sendikacılığı yapmadıklarını belirterek “Biz sendika olarak ücret, değer ve hizmet sendikacılığı yapıyoruz. Milletimizin değerleri ile asla ayrı düşmedik bundan sonrada düşmeyeceğiz. Halka hizmet Hakk’a hizmettir düsturu ile yolumuza devam ediyoruz” dedi.

Diyanet-Sen Genel Başkan Yardımcısı Ali Bayır’da yaptığı konuşmada toplu sözleşme kazanımlarına değinerek “Memur-Sen’in ve Diyanet-Sen’in genel talepler çerçevesinde bu yıl yapılan Toplu Sözleşme Maddeleri arasında “Statü, atama, yer değiştirme ve görevde yükselme konularında yeni düzenlemelerin yapılması” ve yine Diyanet-Sen’in Ekim 2011 Kurum İdari Kurulu Kararları arasında yer alan “Görevde yükselme ve unvan değişikliği imtihanlarının düzenli olarak açılması.” Taleplerimiz yönetmelik değişikliği ile hayata geçmiş oldu” dedi.

Diyanet-Sen Artvin Şube Başkanı Hamdi Özder Artvin de yapılan faaliyetler hakkında bilgiler verdi.Sosyal etkinlikler çerçevesinde çeşitli konferanlar tertiplediklerini ifade eden Özder, üyelerin desteği ile bu gibi faaliyetlerin devam edeceğini ifade etti.

Konuşmaların ardından  il ve İlçe temsilcileri teklif ve sorunları dile getirdi. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Bu haberi 2571 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR