Yazıcı Sürümü

Bartın İl Temsilciliğimizden Genel Merkezimize Ziyaret


Bartın İl Temsilciliğimizden Genel Merkezimize Ziyaret
19.09.11, Pazartesi
Diyanet-Sen Bartın İl Yönetimi genel merkezi ziyaret ederek Genel Başkan Mehmet Bayraktutar ve yönetim kurulu üyeleri ile çalışmalar konusunda görüş alışverişinde bulundular.

Diyanet-Sen Bartın İl Yönetimi genel merkezi ziyaret ederek Genel Başkan Mehmet Bayraktutar  ve yönetim kurulu üyeleri ile çalışmalar konusunda görüş alışverişinde bulundular.

Bartın İl Başkanı Metin Sağım  ve yönetim kurulu üyelerinin yer aldığı Bartın heyeti, il temsilciliği  olarak yaptıkları çalışmalar konusunda Genel Başkan Ahmet Mehmet Bayraktutar ve yönetim kurulu üyelerine bilgi verdiler. Önümüzdeki günlerde başlaması beklenen toplu sözleşmeler ile ilgili talep ve önerilerini de dile getiren Bartın heyeti başarılı çalışmalarından dolayı genel merkez yönetimine teşekkür etti.  

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Başkan Mehmet Bayraktutar, “teşkilatımızı Ankara’da ağırlamaktan ve sizlerin yapmış olduğu çalışmalardan dolayı   gurur duyuyoruz. 8 yıldır yetkili sendika olmamız, güçlü bir teşkilatımızın olmasından kaynaklanmaktadır.”dedi.

Bu haberi 6818 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR