Yazıcı Sürümü

Diyanet-Sen Kahvaltıda Buluştu


Diyanet-Sen Kahvaltıda Buluştu
29.05.14, Perşembe
​Diyanet-Sen Ordu şubesi yeni dönemde tekrar yetkili sendika olmalarını kutlamak ve istişarelerde bulunmak üzere üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldiler.

Diyanet ve Vakıf iş kolunda yapılan üye sayımı sonucunda Memur Sen’e bağlı olarak faaliyet gösteren Diyanet Sen sendikası Türkiye genelinde yeniden yetkiyi almalarını Aktuğ Otelde düzenledikleri kahvaltılı toplantı ile değerlendirdiler. Diyanet Sen ordu şubesince tertip edilen toplantıya İlçe şube başkanları ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Toplantı kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı.

Toplantıda bir konuşma yapan Ordu Şube başkanı Abdül Kadir DEMİR, konuşmasında İlçe temsilcileri ve yönetim kurulu üyelerine gösterdikleri gayretler nedeniyle teşekkür eden şube başkanı DEMİR;

Milli ve manevi değerlere bağlı evrensel değerleri kucaklayan bir duruş sergilemeye gayret ediyoruz” diyerek sözlerini bitirdi.

Diyanet Sen Ordu şubesince yapılan kahvaltılı toplantıya Ak Parti Altınordu İlçe Başkanı Uğur ÇELENK, Belediye Meclisi üyeleri ve çok sayıda İlçe temsilcisi ile üyenin yanı sıra, Diyanet Sen Fatsa iki no’lu şube başkanı Recai ÖZKAN ve yönetimi de katıldı.

Bu haberi 2898 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR