Yazıcı Sürümü

​Emekli Olan Üyelerimize Teşekkür Plaketi


​Emekli Olan Üyelerimize Teşekkür Plaketi
06.06.16, Pazartesi
Diyanet-Sen Ankara 4 Nolu Şube (Diyanet İşleri Başkanlık Şube) Diyanet İşleri Başkanlığı merkezde görev yapan ve 2016 yılında emekli olan üyelerine çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi verdi.

Uzun yıllar Diyanet İşleri Başkanlığı’nda hizmet veren ve emekliliği gelen üyelerini unutmayan Diyanet-Sen, Diyanet İşleri Başkanlığı Din Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nde görev yapan Bahri Özdemir ve Hasan Demirtaş ile Dini Yayınlar Genel Müdürlüğü’nde görev yapan Mustafa Yeşilyurt ve İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü’nde görev yapan Hasan Karataşoğlu’na emekliye ayrılmalarından dolayı birer teşekkür plaketi verdi. Plaket takdiminde Diyanet-Sen Genel Başkan Yardımcısı Hacı Bayram Gür ve Ankara 4 Nolu Şube Başkanı Abdurrahim Kılıç ile yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.

Genel Başkan Yardımcısı Hacı Bayram Gür Plaket takdiminde yaptığı konuşmada Diyanet İşleri Başkanlığı’nın ülkemizin en köklü ve güzide kurumlarından birisi olduğuna dikkati çekerek “ Bu güzide kurumda yıllardır hizmet vererek emekliye ayrılan arkadaşlarıma şimdiye kadar verdikleri hizmetten dolayı kurumumuza ve ülkemize yaptıkları katlılardan dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonraki hayatlarında da başarılar diliyorum. Hayat devam ediyor ve bundan sonra da başka alanlarda güzel ve hayırlı hizmetlerine devam edeceklerine inanıyorum.” Şeklinde konuştu.

Bu haberi 2350 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR