Yazıcı Sürümü

Giresun İl Divan Toplantısı Gerçekleştirildi


Giresun İl Divan Toplantısı Gerçekleştirildi
20.11.13, Çarşamba
Giresun il divan toplantısı 16 Kasım 2013’de Giresun Ticaret Odası Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Giresun il divan toplantısı 16 Kasım  2013’de Giresun Ticaret Odası Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.  Toplantıya Genel merkez yönetiminden Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Ali Güldemir ve Cebrail Yakışır, Şube Başkanı Fethi Karahüseyin ve yönetim kurulu üyeleri, denetim ve disiplin kurulu üyeleri, ilçe temsilcileri ve yönetimleri katıldı.

Toplantıda konuşan Genel Başkan Yardımcıları Güldemir ve Yakışır sendikal örgütlenmenin önemine değinerek Diyanet-Sen’in kazanımları, yapılan çalışmalar konusunda katılımcılara bilgi verdiler.

Şube Başkanı Fethi Karahüseyin  de yaptığı konuşmada şube çalışmaları konusunda bilgi verdi. Güldemir ve Yakışır toplantı sonrası katılımcıların sorularını cevaplandırdı.

19 Kasım 2013’te Görele ve Bulancak  ilçelerini ziyaret eden Güldemir ve Yakışır ilçe müftülük aylık din görevlileri toplantılarına katılarak Diyanet-Sen’in çalışmaları ve kazanımları konusunda katılımcılara bilgi verdiler.

Bulancak ve Görele ilçe müftülerini de ziyaret eden Güldemir ve Yakışır din görevlilerinin sorunları konusunda ilçe müftüleriyle görüş alışverişinde bulundular.

 

Bu haberi 3053 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR