TümüDuyurular

Bülten Aboneliği

Ahmet Yıldız Köşesi


Şube web sitelerine ulaşmak için tıklayınız...
Yazıcı Sürümü

Gür’den Diyanet-Sen’e Ziyaret


Gür’den Diyanet-Sen’e Ziyaret
05.04.18, Perşembe
​Diyanet İşleri Başkanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanı Hacı Bayram Gür, Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Genel Başkan Mehmet Bayraktutar daha önce Diyanet-Sen Genel Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Gür’ün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek “ 3 yıl Hacı Bayram Bey ile birlikte yönetim kurulunda çalıştık. Çok güzel ve uyumlu bir 3 yıl geçirdik. Dostluğumuz her zaman devam edecek. Başkanlığımızda güzel hizmetler vermeye devam edecektir. Sendika olarak onun tecrübelerinden yararlanmak bizim açımızdan bir kazançtı. Farklı alanlarda olsa da yine çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Gür ise Diyanet-Sen Genel Merkez yönetiminde çalışmanın kendisi için güzel bir tecrübe olduğunu, özellikle teşkilat çalışmaları sayesinde kurum çalışanlarını çok daha yakından tanıma fırsatı bulduğunu belirterek “Bu deneyimlerin hepsi benim için birer kazançtır. Kurumuma ve kurum personeline daha iyi hizmet sunmak için çalışmalarımız devam edecek” şeklinde konuştu.

Bu haberi 899 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR