Yazıcı Sürümü

Karabük İl Divan Toplantısı Yapıldı


Karabük İl Divan Toplantısı Yapıldı
02.12.13, Pazartesi
Diyanet-Sen Karabük Şube divan toplantısı 1 Aralık 2013’te gerçekleştirildi.

Diyanet-Sen Karabük Şube divan toplantısı 1 Aralık  2013’te gerçekleştirildi. Toplantıya Genel Merkez Yönetiminden Genel Başkan Yardımcıları Ali Bayır ve Cebrail Yakışır, Memur-Sen İl Başkanı Zeki Öz, şube yönetimi ve zorunlu organlar ile ilçe temsilcileri katıldı.

Toplantıda konuşan Genel Başkan Yardımcısı Ali Bayır Diyanet-Sen’in bu gün geldiği noktaya kolay gelinmediğinin altını çizerek “Biz,  bugün 70 bini açan üye sayısı ile Türkiye’nin sendikalaşma oranı en yüksek sendikasıyız. Bu noktaya, hem bürokratik oligarşiyle hem de bu zihniyetlerle mücadele ederek geldik.  Kendi medeniyet değerlerimizden ve insanlığın ortak birikiminden yararlanarak, bir sendikal gelenek oluşturma yolunda büyük adımlar attık.  Daha yapacağımız çok iş, el edeceğimiz çok kazanım var.” dedi.

Genel Başkan Yardımcısı Cebrail Yakışır ise yaptığı konuşmada Diyanet-Sen’in hiçbir zaman yalnızca ücret sendikacılığı yapmadığını belirterek Diyanet-Sen’in gerek ülkemizde gerekse dünyada yaşanan olaylara kayıtsız kalmayarak nerede bir zulüm varsa, nerede bir haksızlık varsa  mazlumun yanında zalimin de karşısında yer alarak kuruluş amacı olan erdemliler hareketini daima yaşattığının altını çizdi.

Karabük Şube Başkanı Fazlı Özçelik de yaptığı konuşmada şube çalışmaları konusunda katılımcılara bilgi verdi. Toplantıda önümüzdeki dönem yol haritası belirlendi.

Bu haberi 2872 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR