Yazıcı Sürümü

Kilis İl Divan Toplantısı Yapıldı


Kilis  İl Divan Toplantısı Yapıldı
18.12.13, Çarşamba
Diyanet-Sen Kilis il divan toplantısı genel merkez yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Diyanet-Sen Kilis il divan toplantısı genel merkez yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi. 14 Aralık 2013’te gerçekleştirilen divan toplantısına Genel Merkez Yönetiminden Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Ali Omurca ve Mehmet Yaman, İl Temsilcisi Recep Yıldız  ve yönetim kurulu üyeleri, zorunlu organlar ve ilçe temsilcileri, Memur-Sen İl Başkanı Bekir Şen katıldı.

Toplantıda konuşan Diyanet-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Omurca Diyanet-Sen’in  Türkiye’nin her yerine dağılan güçlü bir teşkilat yapısı olduğunu belirterek “Diyanet-Sen genel merkezi, teşkilatları ve üyesiyle birlikte büyük ve güçlü bir ailedir ve bu gücünü üyelerinden almaktadır. Geçmişi anarak geleceği inşa edelim. Gerek Toplu Sözleşme Masası’nda gerek KİK Toplantılarında personel lehine alınan kazanımlar gerek bizi gerekse teşkilatımızı memnun etmektedir .” şeklinde konuştu.

Omurca Diyanet-Sen’in her alanda sağlam adımlarla ilerlediğine dikkat çekerek “Diyanet-Sen bir avuç gönüllünün açtığı yolda başarılı bir şekilde ilerliyor. Bu başarı ahde vefanın, sadakatin, erdemliliğin ilkeli hareket etmenin başarısıdır. Bir ve beraber olarak kardeşlik duygularından taviz vermeden kazan kazan düşüncesinin sonucudur” dedi.

Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yaman da yaptığı konuşmada sendika olarak güçlü bir teşkilata sahip olduklarını belirterek “Genel merkez yönetiminden tüm şubelerimize, il ve ilçe temsilciliklerimize varana kadar hepimiz özveri ile çalışıyoruz ve bu çalışmaların karşılığını 10 yıldır yetkili sendika olarak ve bu yetkiyi kazanıma dönüştürerek ortaya koyuyoruz.  Ama hiçbir zaman ilkeli hizmet sendikacılığı anlayışımızdan taviz vermiyoruz. Sözde ve özde erdemli olanları herkes biliyor ve tercihini ona göre yapıyor.” Şeklinde konuştu.

İl Temsilcisi Recep Yıldız    da temsilcilik olarak yaptıkları çalışmalar konusunda katılımcılara bilgi verdi. Önümüzdeki dönem yapılabilecekler konusunda görüş alışverişinin yapıldığı toplantı oldukça faydalı geçti.

Bu haberi 2564 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR