Yazıcı Sürümü

Kütahya İl Divan Toplantısı Yapıldı


Kütahya İl Divan Toplantısı Yapıldı
11.06.15, Perşembe
Diyanet-Sen Kütahya Şubesi divan toplantısı genel merkez yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Toplantıya Genel Başkan Yardımcıları Hacibey Özkan ve Mehmet Ali Omurca, Şube Başkanı Nazif Kocaçoban ve yönetim kurulu üyeleri, disiplin ve denetim kurulu üyeleri ve ilçe temsilcileri katıldı.

12 Yıllık Yetki, Başarı ve İstikrarın En Büyük Göstergesidir

Toplantıda konuşan Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hacibey Özkan, Diyanet çalışanlarının yüzde 60.05’nin üye olduğu Diyanet-Sen’in, Türkiye’nin sendikalaşma oranı en yüksek sendikası olma unvanını bir kez daha tescillendirdiğini belirterek “ Diyanet-Sen ailesi olarak ülkemizin en başarılı teşkilatına sahip olmanın da haklı gururunu yaşıyoruz. 81 ilden 79’unda yetki Diyanet-Sen’indir. 12 yıldır yetkinin değişmeyen adresi Diyanet-Sen’in temel unsuru Teşkilatımız bu başarının gerçek mimarıdır. Bu başarı büyük Diyanet-Sen ailesinin başarısıdır.” Dedi.

Sendikacılıkta Diyanet-Sen Markadır

Diyanet-Sen’in ilk günkü heyecanla hizmetlerine devam ettiğini ifade eden Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Omurca “Diyanet-Sen’in başarısı birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaktan, ihlas ve samimiyetten kaynaklı bir başarıdır. Bu başarı ekip işidir. Genel merkeziyle teşkilatıyla üyesiyle uyumlu çalışmanın, istişare etmenin sonucudur. Bütün bunları görmeyerek “meyveli ağaç taşların” sözünün gereği olarak kendi başarısızlıklarına bahane arayanlar boşuna uğraşmasın Diyanet ve Vakıf çalışanları haklarını arama konusunda Diyanet-Sen’i ehil görmekte ve 12 yıldır yetkiyi Diyanet-Sen’e vermektedir. Diyanet-Sen sendikacılıkta artık markadır.” Şeklinde konuştu.

Herkes Taşın Altına Elini Koydu


Kütahya Şube Başkanı Nazif Kocaçoban da yaptığı konuşmada çalışmalarından ve gayretlerinden dolayı teşkilata teşekkür ederek, “Bu dava uğruna çalışan emeği geçen tüm Diyanet-Sen sevdalılarını kutluyorum. Bu işler taşın altına eline koymadan olmaz. Teşkilat olarak herkes gerekeni yaptı ve bu çalışmalar istikrarı başarıyı ve 12. Kez yetkiyi getirdi.” İfadelerini kullandı.

Bu haberi 2714 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR