Yazıcı Sürümü

Kütahya ve İlçelerinde Teşkilat Çalışması Yapıldı


Kütahya ve İlçelerinde Teşkilat Çalışması Yapıldı
07.01.12, Cumartesi
Diyanet-Sen Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri 2 Ocak 2012 tarihlerinde Kütahya merkez ve ilçelerinde teşkilat çalışmasında bulundu.

Diyanet-Sen Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri 2 Ocak 2012 tarihlerinde Kütahya  merkez ve ilçelerinde teşkilat çalışmasında bulundu.

 

Teşkilat çalışmasına Genel Merkez Yönetim Kurulu üyelerinden Genel Sekreter Hacibey Özkan, , Genel Mali Sekreter Mehmet Ali Omurca, Genel Eğitim Sekreteri Cebrail Yakışır, Genel Araştırma ve Dış İlişkiler Sekreteri Mehmet Yaman katıldı. Teşkilat çalışmalarına Kütahya Şube Başkanı Nazif Kocaçoban ve yönetim kurulu da iştirak etti.

  

Kütahya ve Simav ilçesinde  din görevlileri ile bir araya gelen Diyanet-Sen heyeti , sendikal çalışmalar ve kazanımlar, yeni çıkan yönetmelikler ve önümüzdeki dönem yapılması planlanan çalışmalar konusunda katılımcılara bilgi verdi. Din görevlilerinin sorunlarını dinleyen heyet sorulan soruları da cevaplandırdı. Genel Sekreter Hacibey Özkan’ın sendikal çalışmalar konusunda verdiği bilgilerin ardından Genel Araştırma ve Dış İlişkiler Sekreteri Mehmet Yaman, SBN Gurup Marmara ile yaptığımız ferdi kaza sigortası konusunda katılımcıları bilgilendirdi.

 

Daha sonra Simav İlçe Müftüsü Şükrü İkiz’i ziyaret eden Diyanet-Sen heyeti din görevlilerinin sorunları ve çözümleri konusunda İlçe Müftüsü İkiz ile fikir teatisinde bulundu.

 

Gediz ve Çavdarhisar Diyanet-Sen İlçe Yönetimleri ile de bir araya gelen Diyanet-Sen heyeti ilçe yönetimlerinin çalışmaları konusunda bilgi aldı.

 

Bu haberi 5416 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR