Yazıcı Sürümü

Mersin Çalışması


Mersin Çalışması
04.03.13, Pazartesi
Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı M. Ali Güldemir Silifke ve Mut Müftülüklerini, Mevzuat ve Toplu Sözleşme ’den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali Bayır Tarsus İlçe Müftülüğünü, Eğitim ve Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ali Yaman Erdemli ilçe müftülük toplantılarına katıldılar.

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı M. Ali Güldemir Silifke ve Mut Müftülüklerini, Mevzuat ve Toplu Sözleşme’den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali Bayır Tarsus İlçe Müftülüğünü, Eğitim ve Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Yaman Erdemli ilçe müftülük toplantılarına katıldılar. Toplantılarda Din Görevlilerine Diyanet-Sen‘in faaliyet ve etkinlikleri hakkında bilgi verdiler. Toplantı sonrası din görevlilerinin sorularını cevaplayan Genel Merkez Yönetim Kurula üyeler sordukları sorulara cevap aldıkları için teşekkür ettiler.

Genel Başkan Yardımcısı Ali Bayır Yeni Doğuş ve Ekspres yerel gazetelerini ziyaret etti. Ziyarette 10 Milyon İmza kampanyası,  STK ‘ların önemine değindi.

Bu haberi 4462 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR