Yazıcı Sürümü

Ordu 1 ve 2 Nolu Şube İl Divan Toplantısı Yapıldı


Ordu 1 ve 2 Nolu Şube İl Divan Toplantısı Yapıldı
21.11.13, Perşembe
Diyanet-Sen Ordu 1 ve 2 Nolu Şube İl Divan Toplantısı Fatsa Kültür Merkezinde yapıldı.

Diyanet-Sen Ordu 1 ve 2 Nolu Şube İl Divan Toplantısı Fatsa Kültür Merkezinde yapıldı. 17  Kasım 2013’te  gerçekleştirilen  toplantıya Genel Başkan Vekili Hacibey Özkan, Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yaman, 1 Nolu Şube yönetimi, 2 Nolu Şube Başkanı Recai Özkan ve yönetimi, disiplin ve denetim kurulları, ilçe temsilcisi ve yönetimleri katıldı.

Divan Başkanlığı’nı Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yaman’ın yaptığı toplantıda konuşan Genel Başkan Vekili Hacibey Özkan, Diyanet-Sen’in 10 yıldır yetkili sendika olduğunu bu istikrarlı başarının teşkilatla bütünleşerek birlik ve beraberlik ruhunun özümsenmesi ile gerçekleştiğini ifade etti. Diyanet-Sen’in sendikal çalışmalar yanında ülke ve dünya gündemini de yakından takip ettiğini belirten Özkan nerde bir yanlışlık varsa Diyanet-Sen oradadır. Zalimin karşısında mazlumun yanındadır” şeklinde konuştu.

Ordu 1 Nolu Şube adına Başkan Yardımcısı Sami Alış ve 2 Nolu Şube Başkanı Mahmut Uzun da yaptıkları konuşmalarda şube olarak yaptıkları çalışmalar konusunda katılımcılara bilgi verdiler.

Ünye İlçe Müftüsü’ne Geçmiş Olsun Ziyareti

Toplantı sonrası Genel Başkan Vekili Hacibey Özkan, Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yaman, Ordu 1 ve 2 nolu şube yönetimleri ile birlikte bir süre önce ameliyat olan Ünye İlçe Müftüsü Aydın Yığman’ı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Bu haberi 3174 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR