Yazıcı Sürümü

Osman Aydın Güven Tazeledi


Osman Aydın Güven Tazeledi
23.05.12, Çarşamba
Diyanet-Sen İstanbul 1 Nolu Şube Olağan Genel Kurulu 20 Mayıs 2012’de Genel Merkez yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Diyanet-Sen İstanbul 1 Nolu Şube  Olağan Genel Kurulu 20 Mayıs  2012’de Genel Merkez yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Eyüp Müftülüğü Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen   Genel Kurul seçimlerine Genel Sekreter Hacibey Özkan, Genel Teşkilatlanma Sekreteri Mehmet Ali Güldemir, Genel Mali Sekreter Mehmet Ali Omurca, Genel Eğitim Basın ve Halkla İlişkiler Sekreteri Cebrail Yakışır, Genel Araştırma ve Dış İlişkiler Sekreteri Mehmet Yaman, İstanbul 2 ve 3 Nolu Şube Başkanları Musa Hakan ve Neslibey Özkan ve yönetim kurulu üyeleri, Mardin Şube Başkanı Abdülkadir Kurtuluş ve delegeler katıldı.

Divan Başkanlığı’nı Genel Teşkilatlanma Sekreteri Mehmet Ali Güldemir’in yaptığı kongre seçimleri öncesi konuşan Genel Sekreter Hacibey Özkan,  bu yıl ilk defa yapılan toplu sözleşme sürecinin başladığına dikkati çekerek “Diyanet-Sen olarak ilk defa gerçekleştirilecek olan toplu sözleşmelere gerek sizlerden gelen talepler gerekse genel merkezimizin çalışmaları sonucu oluşturulan taleplerle en iyi şekilde hazırlandık.  Hizmet kolu komisyon çalışmasında taleplerimiz tek tek  ele alındı. Hükümetin zam teklifi maalesef bizleri hayal kırıklığına uğrattı. Hukuki çerçevede bütün gerekenleri yapmaya haklarımızı aramaya devam edeceğiz” Şeklinde konuştu.

Diğer yönetim kurulu üyeleri de kendi sekreteryaları ile ilgili konularda katılımcılara bilgi verdi.

Yapılan genel kurul seçimleri sonucu mevcut Şube Başkanı Osman Aydın güven tazeleyerek 4. kez İstanbul 1 Nolu Şube Başkanlığı’na seçildi.

İstanbul 1 Nolu Şube Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: 

Şube Başkanı                              : Osman Aydın

Şube Sekreteri                            : Mustafa Demir

Şube Teşkilat Sekreter                 :Ömer Cihangir

Şube Mali Sekreteri                     : Sezai Kaynar

Şube Mevzuat Sekreteri               : Osman Erbir

Şube Eğitim Sekreteri                  : M. Hanefi Özkan

Şube Arş ve Dışilş  Sek                : Selim Yavuz

Bu haberi 6187 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR