Yazıcı Sürümü

Zonguldak ve Ereğli Teşkilat Çalışması Yapıldı


Zonguldak ve Ereğli Teşkilat Çalışması Yapıldı
20.06.14, Cuma
​Diyanet-Sen Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri Zonguldak ve Ereğli’de teşkilat çalışmasında bulundu.

Zonguldak ve merkez ve Ereğli İlçe Müftülük Aylık Mutat toplantılarına katılanGenel Başkan Yardımcıları Mehmet Ali Güldemir ve Mehmet Ali Omurca ayrıca Zonguldak İl Müftüsü Nuh Korkmaz ve Ereğli İlçe Müftüsü Recai Albayrak’ı müftülük makamında ziyaret ederek Diyanet-Sen’in çalışmaları konusunda bilgi verdiler.

Zonguldak merkez müftülük aylık din görevlileri mutat toplantısında konuşan Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Güldemir, Diyanet-Sen’in 71 Bin’i aşan üye sayısı ile bu yıl 11. Kez yetkinin sahibi olduğunu hatırlatarak “Bu büyük bir başarıdır. İstikrar ve güven bu başarının iki büyük anahtarıdır. Bu başarı genel merkez yönetiminden, şube yönetimlerimize, ilçe yönetimlerimize, iş yeri temsilcilerimize ve tüm üyelerimize, büyük Diyanet-Sen ailesine aittir” dedi.

Ereğli din görevlileri müftülük mutat toplantısına katılan Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Omurca ise Diyanet-Sen’in kurulduğu günden bu güne farklı bir sendikal anlayış ile hedefine yürüdüğünü belirterek “Bizler hiçbir zaman yalnızca ücret sendikacılığı yapmadık, üyemizin, milletimizin değerleriyle ayrı düşmedik, hep onların yanında olduk, sevinçleriyle sevindik, üzüntüleri ile üzüldük. Sendikacılığı bilimin ışığında eğitimle ve sendikal ahlakla geliştirdik ve değerlerimizden asla taviz vermeden yürüttük ve yürütüyoruz. Bu anlayış ve ideal 11 yıldır başarıyı ve yetkiyi getirdi. Bu başarıda emeği ve katkısı olan siz değerli üyelerimize şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri daha sonra Diyanet-Sen Çaycuma Eski Temsilcisi Hüseyin Kurubaş’ın oğlu ve Yeni Temsilci Kenan Tunç’un yeğeninin düğününe katıldılar. Düğüne ayrıca Çaycuma İlçe Müftüsü Ömer Şahin de katıldı.

Bu haberi 3151 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR