Yazıcı Sürümü

Malatya Genişletilmiş İl Divan Toplantısı Verimli Geçti


Malatya Genişletilmiş İl Divan Toplantısı Verimli Geçti
13.01.14, Pazartesi
Diyanet-Sen Malatya Şube divan toplantısı genel merkez yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile Malatya Öğretmenevi’ndegerçekleştirildi.

Diyanet-Sen Malatya  Şube divan toplantısı genel merkez yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile Malatya Öğretmenevi’nde gerçekleştirildi.  12 Ocak 2014’te gerçekleştirilen genişletilmiş il divan toplantısına Genel Merkez Yönetiminden Genel Başkan Vekili Hacibey Özkan, Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yaman,  AK Parti Milletvekili Mustafa Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, Anadolu Gençlik Derneği Şube Başkanı Sinan Erarslan, Memur-Sen İl Başkanı Kerem Yıldırım, Diyanet-Sen Şube Başkanı Refik Metin ve yönetim kurulu üyeleri, zorunlu organlar ve ilçe temsilcileri ve yönetimleri  katıldı.  

Toplantıda konuşan Diyanet-Sen Genel Başkan Vekili Hacibey Özkan Diyanet-Sen’in her alanda sağlam adımlarla ilerlediğine dikkat çekerek “Diyanet-Sen bir avuç gönüllünün açtığı yolda başarılı bir şekilde ilerliyor. Bu başarı ahde vefanın, sadakatin, erdemliliğin ilkeli hareket etmenin başarısıdır. Bir ve beraber olarak kardeşlik duygularından taviz vermeden kazan kazan düşüncesinin sonucudur” dedi.

Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yaman da yaptığı konuşmada sendika olarak güçlü bir teşkilata sahip olduklarını belirterek “Genel merkez yönetiminden tüm şubelerimize, il ve ilçe temsilciliklerimize varana kadar hepimiz özveri ile çalışıyoruz ve bu çalışmaların karşılığını 10 yıldır yetkili sendika olarak ve bu yetkiyi kazanıma dönüştürerek ortaya koyuyoruz.  Ama hiçbir zaman ilkeli hizmet sendikacılığı anlayışımızdan taviz vermiyoruz. Sözde ve özde erdemli olanları herkes biliyor ve tercihini ona göre yapıyor.” Şeklinde konuştu.

Şube Başkanı Refik Metin şube olarak yaptıkları çalışmalar konusunda katılımcılara bilgi verdi. Önümüzdeki dönem yapılabilecekler konusunda görüş alışverişinin yapıldığı toplantı oldukça faydalı geçti.

 

Bu haberi 3145 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR