Yazıcı Sürümü

Fatsa’da Trafik Kazasında Vefat Eden Üyemizin Ailesine Yardım Çeki


Fatsa’da Trafik Kazasında Vefat Eden Üyemizin Ailesine Yardım Çeki
26.09.13, Perşembe
Diyanet-Sen Ordu 2 Nolu Şubesi 22 Haziran 2013 tarihinde geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden imam-hatip Ali Rıza Şen’in ailesine ferdi kaza sigortası çeki verdi.

Diyanet-Sen Ordu 2 Nolu Şubesi  22 Haziran 2013 tarihinde geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden imam-hatip Ali Rıza Şen’in ailesine ferdi kaza sigortası çeki verdi.

Diyanet-Sen Fatsa Şubesi’nde yapılan programla, özel bir bankayla yapılan anlaşma sonucu ferdi kaza sigortasından elde edilen 15 bin TL tutarındaki çek,  Üyemiz merhum Ali Rıza Şen’in oğlu Halil Şen’e teslim edildi. Teslim törenine Diyanet-Sen Ordu 2 N’olu Şube Başkanı Recai Özkan, Şube Başkan Yardımcısı Yüksel Sözeri, ilgili banka şube müdürü Abdullah Sarıaydın ve Ali Rıza Hoca’nın ailesiyle yakınları katıldı. Çekin takdimi sırasında bir konuşma yapan Recai Özkan, vefat eden Ali Rıza Hoca’nın örnek bir din görevlisi olduğunu, kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine baş sağlığı dilediğini belirtti. Diyanet-Sen üyelerinin ekonomik ve özlük haklarını savunmak amacıyla etkin bir mücadele sürdürdüklerini ifade eden Recai Özkan; “Bunun yanı sıra üyelerimizin yararına olabilecek birtakım hizmetler de vermekteyiz. Bunlardan biri de bir bankamızla yapmış olduğumuz ferdi sigorta anlaşmasından doğan haklarımızdır. Bu vesileyle 15 bin TL tutarındaki çekimizi vefat eden din görevlisi arkadaşımızın yakınlarına veriyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Öte yandan Ali Rıza Şen, 22 Haziran 2013’te, Bacanak Köyü Camii İmam Hatibi olarak görev yaptığı sırada Fatsa Müftülük Binası’nın açılışı için ikindi namazını kıldırdıktan sonra aracıyla Fatsa’ya gelirken Düğünlük köyü mevkiinde trafik kazasıyla hayatını kaybetmişti.

Bu haberi 3945 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR